Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   

Ekonomiczna Piątka 2020

PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2014.04.14
Artykuły
Marketing imprez biegowych


Na rynku wydawniczym ukazała się książka pod redakcją Zygmunta Waśkowskiego - Marketing imprez biegowych [Wyd. Naukowe Bogucki, Poznań 2014].

Problematyka, choć z pozoru znana, nie była dotychczas poruszana szeroko w literaturze polskiej. Publikacja wypełnia tym samym istniejącą na rynku lukę. Z tego względu może stać się cenną inspiracją dla organizatorów, coraz liczniejszych w Polsce biegów długodystansowych, do poszukiwań własnej strategii rozwoju i wypracowania oryginalnych działań marketingowych. Marketing, w sytuacji gwałtownego wzrostu liczby organizowanych imprez, stał się wręcz nieodzownym elementem konkurencji - zabiegania o zainteresowanie biegaczy, kibiców, przychylność sponsorów i mediów.

Profesjonalnie przygotowana impreza sportowa wymaga więc właściwie wypracowanych narzędzi marketingowych i strategii.
Prezentowana publikacja zawiera kluczowe dla osiągnięcia sukcesu zagadnienia, pomocne w przygotowaniu atrakcyjnego wydarzenia sportowego. Autorzy to w znakomitej większości biegacze a zarazem specjaliści z zakresu marketingu. Zwracają oni szczególną uwagę na te elementy organizacji, które zadecydują o sukcesie imprezy i wpłyną na jej dodatni wynik finansowy.

Książkę można kupić, zamawiając ją przez stronę internetową www.pntm.pl. Jej cena: 25,-zł.


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012