Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   

Ekonomiczna Piątka 2020

PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2012.11.28
Wydarzenia
Sezon 2012


W tym roku zostało jeszcze sporo ciekawych imprez. Konińska Lampka Górnicza, Piętnastka w Bełchatowie, toruński Bieg Świętych Mikołajów, biegi sylwestrowe, Grand Prix Poznania w biegach przełajowych czy Parkun na Cytadeli to wydarzenia, na które zapraszamy, pomimo tego, że część z klubowiczów zaczęła już przygotowania do nowego sezonu. Można je przecież włączyć w etap budowania bazy.

W ostatnich tygodniach odwiedziliśmy m.in. Rakoniewice, Oborniki i oczywiście wystąpiliśmy przed własną, maratońską publicznością. Dycha Drzymały zaimponowała rozmachem wydarzenia, a 15 kilometrów w Obornikach udowodniło, że Święto Niepodległości potrafi przyciągnąć tłumy do tego stopnia, że długo przed 11 listopada trudno było o wolne miejsca także w Luboniu.

Łącznie uczestniczyliśmy w ponad 50 biegach, wykraczając czasami poza granice województwa albo szukając przygód w egzotycznych biegach. Warto także odnotować kilkanaście miejsc na podium, o które nasi klubowicze walczyli w klasyfikacjach wiekowych. Swoich reprezentantów wśród nagrodzonych mieliśmy m.in. w cyklu półmaratonów Grand Prix Wielkopolski.

W 2013 roku będziemy szybcy, odporni na kontuzje i przede wszystkim bardziej rozpoznawalni. Wielu z nas reprezentuje jednocześnie różne grona - pracodawców, inicjatywy społeczne. Postaramy się jednak o uniwersytecką kolorystykę i barwne relacje z imprez.


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012