Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   

Ekonomiczna Piątka 2020

PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2013.03.29
Wydarzenia
9. edycja Maniackiej

Więcej zdjęć w Galerii ››

16 marca stanęliśmy na starcie 9. edycji Maniackiej Dziesiątki. Rok temu wszystkich zaskoczyła nagła poprawa pogody. Tym razem aura nie wyszła naprzeciw oczekiwaniom biegaczy i organizatorów. Ostatnie dwa kilometry były śnieżne i śliskie.

Początek był standardowy, strefy ustawione. Nagle odliczanie przerał huk i rzesza biegaczy wylała się ulicą Baraniaka.Pierwszy raz ruszyliśmy w miasto. Meta znajdowała się tradycyjnie nad Maltą. Wyniki i frekwencja sytuują tę imprezę w absolutnej czołówce w Polsce.

Michał Kaczmarek stracił miano najszybszego zawodnika na trasie Maniackiej. Zdetronizował go Dmytro Lashyn, z kapitalnym rezultatem - 29:22.
W pierwszej szóstce znalazło się dwóch Polaków: Szymon Kulka (2. miejsce) i Radosław Kłeczek (5. lokata). Zaskoczeniem była 8. pozycja startującego z "jedynką" Pawła Ochala.

211 uczestników uzyskało czasy poniżej 40 minut! Jeśli uwzględnić wyniki netto, grono to rośnie do 220 osób. W drużynowej klasyfikacji uwzględniono 116 czteroosobowych zespołów.


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012