Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   

Ekonomiczna Piątka 2020

PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2013.06.18
Wydarzenia
Sztafeta Maratońska XLPL Ekiden

Więcej zdjęć w Galerii ››

15 czerwca 2013 roku na terenach wokół toru regatowego Malta w Poznaniu odbyła się sztafeta maratońska Ekiden będąca Otwartymi Mistrzostwami Wielkopolski i częścią obchodów 100-lecia Ortopedii Polskiej. W sztafecie wzięło udział blisko 150 6-osobowych ekip z niemal całej Polski.

Klub Biegacza Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wystawił do rywalizacji dwie drużyny KB UEP1 i KB UEP2. W drużynie KB UEP1 wystąpili następujący zawodnicy: Waldemar Budner (kapitan), Rafał Wieruszewski, Arek Jankowski, Sławomir Palicki, Krzysztof Łuczak i Marcin Walkowiak. W drugiej drużynie KB UEP pobiegli: Maciej Kramarek, Zygmunt Waśkowski (kapitan), Jacek Trębecki, Jacek Łuczak, Jan Polowczyk i Jakub Niedźwiadek.

W zaciętej rywalizacji KB UEP osiągnął największy drużynowy sukces w swojej dotychczasowej historii, zajmując w klasyfikacji generalnej 5. miejsce (KB UEP1, czas: 02:56:13) i 21. miejsce (KB UEP2, czas: 03:10:38). Zwycięzcami zostali bezkonkurencyjni biegacze z ekipy KM TRUCHCIK ŁUBIANKA (2:31:22), za nimi KB Maniac Poznań (2:33:34) oraz NATURAL BORN RUNNERS ELITE TEAM (2:38:42).

Ponadto, w klasyfikacji akademickiej drużyny KB UEP okazały się bezapelacyjnie najlepsze, zdobywając Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Wielkopolski. W klasyfikacji Biegu Stulecia Ortopedii Polskiej ekipy Uniwersytetu Ekonomicznego również zdobyły pierwsze i drugie miejsce!


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012