Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   

Ekonomiczna Piątka 2020

PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2017.10.16
Wydarzenia
Piąta Ogólnopolska Konferencja Metodyczna


Piąta Ogólnopolska Konferencja Metodyczna
Rynek biegowy w Polsce.
Stan i kierunki rozwoju.
Poznań, 26-27 października 2017 r.


Od kilku lat organizowana na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu konferencja to jedno z najważniejszych wydarzeń, które skupia uwagę, podnosi kompetencje i integruje organizatorów imprez biegowych w Polsce. Na stałe wpisała się w kalendarz spotkań osób zawodowo związanych ze sportem amatorskim, a w szczególności z biegami masowymi.

Jak wielokrotnie podkreślali uczestnicy poprzednich edycji konferencji, to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania imprezami biegowymi, zapoznania się ze strategiami, jakie stosują organizatorzy międzynarodowych biegów, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi i nawiązania relacji.

Oczekiwania biegaczy stale rosną, poziom organizacji imprez biegowych także, aby sprostać tym wyzwaniom trzeba na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę na temat kierunków rozwoju rynku biegowego i związanych z tym możliwości oraz zagrożeń. Taką szansę daje udział w konferencji biegowej w Poznaniu.


Patrycja Bereznowska - gość specjalny tegorocznej konferencji

Kilka dni temu zwyciężyła w wielkim stylu, w legendarnym, jednym z najtrudniejszych na świecie biegów ultra - Spartathlon. Startując w tym biegu po raz pierwszy, od razu ustanowiła rekord trasy. Dystans 246 km pokonała w 24 godz. 48 min i 18 sek.


Informacje dodatkowe i szczegóły:
1. Strona konferencji: www.konferencjabiegowa.pl
2. Program konferencji: pobierz


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012